از زيرزمين هم جنس گرایان تهران در مستند شبکۀ سراسری تلویزیون کانادا

554.jpg 

میلاد زمانی- واشنگتن پریزم

شماره نود و چهارم جمعه چهارم اسفند ماه ۱۳۸۵

روز یکشنبه ١۸ فوریه (۲۹بهمن) شبکه سراسری تلویزیون کانادا (سی بی سی) مستندی را به نمایش گذاشت، که سبب شگفتی تعداد زیادی از بینندگان این شبکه گردید. این فیلم «در ایران: درون دنیای پنهانی همجنس گرایان ایرانی» نام داشت، که توسط فرید حائری نژاد و در تهران تهیه شده بود.

این مستند در کنار چند مستند دیگر از جمله دو فیلم کوتاه در مورد حضور نظامی آمریکا در عراق و افغانستان، و ازدواج دو همجنس گرای کانادایی، در برنامه موسوم به «اخبار سی بی سی: یکشنبه شب» به نمایش درآمد.
پیش از نمایش این فیلم، در مورد آن آمده بود که» این نخستین مستندی است که تاکنون از زندگی زیرزمینی همجنس گرایان ایران به نمایش در می آید. یعنی کشوری که در آن همجنس گرایی، همچنان جرم محسوب می شود. این برنامه را ببینید تا بدانید که چگونه برخی از همجنس گرایان تحت این قوانین ترسناک و تهدید مداوم، به سر می برند. نمایش این مستند در هفته بعد نیز، تکرار خواهد شد. »

هومن تحقیر، زورگیری از همجنس گرایان، ندادن پول پس از نزدیکی جنسی، شلاق و در نهایت اعدام را، از مشکلاتی دانست که همجنس گرایان ایرانی با آنها روبرو هستند.

در فیلم مذکور یکی از همجنس گرایان ایرانی به نام «مانی زانیار» گروه تهیه را راهنمایی می کرد، و آنها را به اماکن کوناگون اجتماع همجنس گرایان تهرانی می برد. وی خود را «دبیر امور بهداشتی همجنس گرایان ایرانی» معرفی کرد.
در پایان فیلم گفته شد که مانی دو ماه بعد از ترک گروه تهیه کنندۀ کانادایی، در ایران دستگیر شد. او سپس از ایران گریخت و سازمان ملل متحد برایش از کشوری (که نامش در فیلم ذکر نشد)، پناهندگی گرفت. مانی اینک مایلست به عنوان پناهنده به کانادا بیاید.

یکی از افرادی که در این مستند با او مصاحبه شد، آرشام بود که به گفته راوی به سبب نبود امنیت جانی برای وی، از ذکر نام خانوادگی او خودداری گردید. (این در حالی است که آرشام پارسی دبيرکل سازمان دگرباشان جنسی ايران، در تورنتو فعالیت دارد و تارنمای وی به نام خودش ثبت شده و در دسترس همگان می باشد.) آرشام در این مستند گفت که به خاطر حفظ  جانش از ایران گریخته، و در حال حاضر در کانادا زندگی می کند.

در فیلم مذکور، سه نقطۀ مختلف تهران به عنوان محلهای اصلی تجمع همجنس گرایان معرفی شدند. برخی از این افراد مانند جوانی که خود را هومن معرفی می کرد، دربرابر دوربین سی بی سی قرار گرفتند و در مورد وضعیت خود سخن گفتند. بعضی دیگر هم اظهار داشتند که به سبب عدم امنیت جانی، نمی خواهند خود را معرفی کنند و یا تصویری از ایشان نشان داده شود. در هنگام پخش سخنان این افراد، صورتشان محو شده بود تا شناسایی نشوند. در عین حال چند نفری هم که جلوی دوربین ظاهر شدند به دلیل مشابه، عینکهای آفتابی بزرگ به چشم داشتند.

هومن در صحبت از روش زندگی خود گفت که مدتها انزوا اختیار کرده بود، تا اینکه به یکی از پارکهای تهران رفت و با برخی دیگر از همجنس گرایان آشنا شد. وی همچنین گفت که به مدت دو سال «بیزنس» می کرده است. هومن افزود: «اگر جوان بودند و خودم از آنها خوشم می آمد، ۱۰ دلار می گرفتم. اگر سنشان بالاتر بود (تا) ۱۰۰ دلار هم می گرفتم.» او با ذکر اینکه بعد «یک سال بیزنس نمی کردم»، افزود که «دو سه هفته پیش ۵ نفر بسیجی مرا به خانه ای بردند و به من تجاوز کردند.»
هومن تحقیر، زورگیری از همجنس گرایان، ندادن پول پس از نزدیکی جنسی، شلاق و در نهایت اعدام را، از مشکلاتی دانست که همجنس گرایان ایرانی با آنها روبرو هستند.

در این مستند با یک روحانی به نام «علی فراهانی» هم مصاحبه شده بود. او در مورد نظراسلام در باره همجنس گرایی سخن گفت و اظهار داشت که چنین چیزی مطلقا در چهارچوب اسلام پذیرفتنی نیست.

شیرین، فرد دیگری بود که با این گروه گفتگو کرد. وی که از تمامی صورتش تنها چانه و لبهایش دیده می شد، گفت که به عنوان فردی «ترنس سکچوال» نمی تواند زندگی عادی داشته باشد. وی گفت که حتی والدینش از درک او عاجزند، و پدرش از وی می خواهد که همیشه در اتاقش بماند. شیرین همچنین گفت که می خواهد تن به جراحی بدهد، تا بتواند زندگی عادی داشته باشد.

در این مستند با یک روحانی به نام «علی فراهانی» هم مصاحبه شده بود. او در مورد نظراسلام در باره همجنس گرایی سخن گفت و اظهار داشت که چنین چیزی مطلقا در چهارچوب اسلام پذیرفتنی نیست.

در طول نمایش فیلم نیز، راوی از شلاق خوردن و اعدام همجنس گرایان در ایران سخن می گفت. نشان دادن تصاویر پشت زخمی افراد شلاق خورده و به دار کشیده شدن دو مرد جوان در مشهد، از بخشهای دیگر این مستند بود. به گفته راوی این دو نفر در ۱۹ ژوئیه ۲۰۰۵ (۲٨تیر ۱۳٨۴)، به جرم همجنس گرایی به مرگ محکوم شدند.
راوی سپس افزود که اما در ایران یک راه هم وجود دارد، که بتوان از شلاق و اعدام رهایی یافت. آن راه، جراحی به هدف تغییر جنسیت است که هم اینک با کمکهای مالی دولت نیز، انجام می شود. در عین حال برای این کار، خرج کردن پول زیاد و مدتهای مدید در لیست انتظار ماندن، ضروری می باشد.

***از سوی دیگر، «سازمان دگرباشان جنسی ایران» در روز ۲۷ ژانویه (۷ بهمن) سال جاری، اولين سمپوزيوم حقوق بشر خود را در دانشگاه تورنتو برگزار کرد. در این سمپوزیوم آرشام پارسی دبيرکل «سازمان دگرباشان جنسی ايران»، نياز سليمی از کوشاگران حقوق بشر و يکی از برگزارکنندگان، دکتر هايده مغيثی استاد جامعه شناسی «دانشکدۀ اتکينسون دانشگاه يورک»، دکتر رضا براهنی رمان نويس و نظريه پرداز ادبی و استاد «دانشگاه تورنتو»، دکتر شهرزاد مجاب مدير «انستيتوی مطالعات زنان و استاد بخش مشاوره روانشناسی و آموزش بزرگسالان دانشگاه تورنتو»، مارينا نعمت، رها بحرينی يکی از شش مدير سازمان دگرباشان جنسی ايران، و دکتر عزت مصلی نژاد کارشناس ارشد مرکز کانادايی حمايت از قربانيان شکنجه، سخنرانی کردند.
برخی از این سخنرانان با اشاره به تجربیات شخصی خود، گفتند که همجنس گرايان در ایران مورد تبعيض و تعقيب قرار می گیرند، و زندانی و شکنجه می شوند.

برای نمونه می توان به مارينا نعمت اشاره کرد. او پس از دستگیری در ١٦ سالگی و تحمل دو سال زندان، به کانادا مهاجرت کرده است. قرار است انتشارات پنگوئن کانادا کتاب خاطرات او از زندگی در ايران و زندانی شدن در تهران را، در آوریل سال جاری (اردیبهشت سال آینده) منتشر کند.

مارينا در سخنان خود در مورد مشکلات اقليت های مذهبی در ايران نیز، سخن گفت. او اظهار داشت که تبعیض دینی تنها در مورد اقلیتهای مذهبی اعمال نمی شود. بلکه  سنی ها هم به رغم جمعيت زیاد خود، اجازه ندارند در تهران مسجد داشتنه باشند.

کوششهای سازمان ديده بان حقوق بشر در مصر، سبب شده که همجنس گرايی دیگر در آن کشور جرم محسوب نشود. به گفتۀ آرشام پارسی سازمان مذکور اینک توجه خود را بر ايران متمرکز کرده است.

وی به تبعیض مجازات بین مسلمان و غیر مسلمان هم اشاره کرد. او گفت که در رابطه جنسی بين مرد مسلمان و زن غيرمسلمان، مرد مجازات نمی شود. این در حالی است که رابطه جنسی مرد غيرمسلمان و زن مسلمان، برای اینگونه مردان  با مجازات همراه است.

دکتر مصلی نژاد در سخنرانی خود به همجنس گرايی در اديان گوناکون اشاره کرد و گفت جوامع يهودی و  مسيحی نیز همجنس گرائی را محکوم می کردند، و آن را سنت پوسيدۀ دوران بت پرستي می دانستند.

وی همچنین با ذکر این که مسيحيت اوليه زیر رهبری سن پل همجنس گرائی را به شدت محکوم می کرد، افزود که در قرون وسطا حتی شک نسبت به همجنس گرا بودن فرد، او را در معرض شکنجه های شديد قرار می داد، و بعضا به سوزانده شدن این گونه افراد منجر می شد.

او با اشاره به این نکته که در جوامع اسلامی همجنس گرائی همچنان منفورست، گفت که از آن چه اینک به عنوان مجازات همجنس گرايی در اسلام وجود دارد، در قرآن اصلا ذکری به میان نیامده و تمامی این مجازاتها از حديث استخراج شده است.

وی سپس با ذکر چند اصطلاح مرسوم از جمله مخنث در ادبيات فارسی، این ادبیات را پر از تمايلات همجنس گرايانه توصیف کرد، و وجود  چنین اصطلاحاتی را دليل رواج همه جانبۀ همجنس گرائی در ادبیات فارسی دانست.

«باربارا هال» شهردار سابق تورنتو و رئيس کنونی کميسيون حقوق بشر استان انتاريو، دکتر «هیدی فرای» عضو مجلس ملی کانادا از حزب ليبرال، «آدرين کومان» کوشاگر حقوق بشر از رومانی و مدير «برنامۀ کميسيون جهانی حقوق بشر همجنس گرايان» در نيويورک، «فاروق خاکی» حقوقدان  تانزانيايی الاصل و «جسيکا استرن» پژوهشگر «سازمان ديده بان حقوق بشر» از نيويورک نیز، غیر ایرانیانی بودند که در این سمپوزیوم سخنرانی کردند.

سخنان خاکی در حول محور حقوق همجنس گرايان  در کشورهای اسلامی دور می زد. وی در بخشی از سخنان خود با ذکر این که  دين خواهی نخواهی از بين رفتنی نیست، گفت که اسلام از بين نمی رود و تنها کاری که ما بايد بکنيم این است که تفسيری درست از آن، ارائه دهیم.

آرشام پارسی در بارۀ جسيکا استرن گفت که وی در خلال دو سال گذشته، در زمينۀ پرونده های پناهندگی دگرباشان جنسی کمک کرده است. وی متذکر شد که کوششهای سازمان متبوع استرن در مصر، سبب شده که همجنس گرايی دیگر در آن کشور جرم محسوب نشود. به گفتۀ پارسی سازمان مذکور اینک توجه خود را بر ايران متمرکز کرده است.

خانم استرن نیز پس از معرفی سازمان متبوع خود، به انتشاربيانيه های مختلف این سازمان در زمينه های گوناگون دربارۀ ايران اشاره کرد. او به طور مختصر در موارد مجازات شلاق و اعدام در قانون جزايی ايران نیز، سخنانی بیان نمود.

در پی برگزاری سمپوزیوم مذکور، سید حسن بنی طباء در مقاله ای زیر عنوان » همجنس گرايی» که در هفته نامۀ «ایران استار» تاریخ ١٦ فوریه (۲۷ بهمن) به چاپ رسید، به برخی از گفته های یکی از سخنرانان این سمپوزیوم اعتراض کرد.

وی در مقالۀ خود در این نشریۀ چاپ تورنتو، ضمن ذکر این که کانادا چهارمین کشوری است که حقوق همجنس گرایان را به رسمیت شناخته، نوشت: «به ما هیچ ربطی ندارد که آقای دکتر رضا براهنی به عنوان یک شخصیت علمی و ادبی با آثار برجسته ای همچون› روزگار دوزخی آقای ایاز ‘و› طلا در مس‘ و غیره در جلسه ای شرکت کند که برای حمایت از› دگرباشان‘ جنسی در تورنتو ترتیب داده شده بود، ولی یک جای کار به ما ربط پیدا می کند و آن اینکه یکی از سخنرانان جلسه مذکور در سخنرانی خود گفته است› می شود هم گی بود و هم مسلمان‘. البته› آقای دکتر براهنی‘ هم در این جلسه به همجنس گرايی در ادبیات و داستان و شعر ایران اشاره کرده اند که چون نمی دانم اشاره ایشان به چه چیزی بوده، به طور اجمال می گویم در شعر حافظ و سعدی و مولوی و عطار و غیره اشاراتی هست که خطاب و اشاره آن فحوای عاشقانه و جنسی دارد ولی این اشارات نباید به سادگی و سرعت حمل بر انحراف جنسی و تمایلات همجنس گرايانه» شود.

میلاد زمانی از نويسندگان واشنگتن پريزم است   

 

Advertisements

62 پاسخ to “از زيرزمين هم جنس گرایان تهران در مستند شبکۀ سراسری تلویزیون کانادا”

 1. سارا کوچولو Says:

  در حمایت از هومن هم جنس گرای بزرگ و کون کونها شعار من این است : کیرم تو کونت بچه کونی.
  امید وارم تا بقیه نیز از شعار من استفاده نمایند. آخه چرا نباید بگذارن این ها کون بدهند؟ هومن کونش باید همه بکنن آخه چرا توی ایران میاد و کسی هومن نمی کنه ؟ من هم این اقدام ایرانی ها را محکوم می کنم. ایرانی ها اگه یک بار دیگه هومن بیاد و اون نگیرن و کیر تو کونش نزارن دیگه آبرو و حیثیت ندارن.
  هومن جان غصه نخور و به من ایمیل بزن تا برو بچ با اتوبوس بفرستم تا یه حالی به تو بدن. اگه کون مون کپک زده سراغ داری غصه نخور کافیه بیایی و توی روزنامه آگهی بدی . قول می دم که حالش ببری.

  سلطان کون . کون کونها هومن ؛ ما حمایتت می کنیم . می کنیم می کنیم

 2. احمد یک همجنس گرای ایرانی Says:

  با سلام برای لحظه ای خوشحال شدم از اینکه کسانی هستند که ندای کسانی رو که در ایران هستند وبدون همیچ گونه جرمی به اعدام محکوم می شوند.را به ان سوی مرزها برسونند باتشکر ما را هم کمک کنید

 3. روزبه Says:

  درود به میلاد عزیز . سئوالی دارم : چرا اشاره ای به اماکن اجتماع همجنسگرایان در تهران نکردید ؟ اگر امکان داره آدرس اجتماعشون رو واسم بفرستید .

  و سئوال دیگه اینکه آیا برنامه ای یا شبکه ماهواره ای و یا فرکانسی روی آنتن یا رادیو دارید که از طریق اون هم جنسگرایان بتونند با هم در ازتباط باشند ..؟

  با تشکر از شما .

  یادتون باشه من منتظر جواب شما هستم چون هنوز کورسوی امیدی باقیست .

 4. naser Says:

  salam in filmo mishe bezarid ro saite

 5. kamran hajeloy Says:

  من به همراه مرتضی هستم وهر دو طرف دار پسرای خوشگل و کردنشون هستیم اگه میشه ادرس یه بچه خوشگل رو بدین 09188170597

 6. احسان از فسا Says:

  سلام
  من احسانم
  ميگن كه خيلي خوشگل هستم.خودم دوجنس گرا هستم.همجنس بازي رو ول كردم ،چون كونده ها چند بار زدن و در رفتن.فقط كس.راستي 2تا پلمپ هم باز كردم.

 7. صالح Says:

  لعنت به هر چی همجنس بازه…

 8. فسا Says:

  ارش ازفسا
  احسان جون کجایی بابامیخوامت قراربذار.خوشکل

 9. saman Says:

  contact with arsham parsi

 10. اریا Says:

  سلام شب بخیر :لطفا ادرس سایت یا میل سازمان دگرباشان جنسی ایران را بذارید توی سایتتان تا ما بتوانیم با انها درتماس باشیم و یا دررابطه با پناهندگی مان بعنوان یک همجنسگرا راهنماییهای لازم را دریافت کنیم.سپاس .

 11. دوست Says:

  آرزوی موفقیت دارم واستون

  به امید ایران آزاد

 12. navid Says:

  salam navidam az ahvaz ye hamjensgara hastam doonbale yeki mesle khodam az ahvaz hastam

 13. amin Says:

  خیلی عالی است من هم دنبال یک همجنس خوب میگردم اگه کسی هست همینجا پیغام بگذارد .

 14. edvin rad Says:

  نمی دونم کی مشه که ما همجنس گراها توی ایران راحت زندگی کنیم… خسته شدم از اینکه با دوست پسرم مخفیانه زندگی کردم و هر کی رابطه ما رو می فهمه یه جنجالی به پا می کنه آخه من نمیدونم زندگی شخصی ما چه ربطی به دیگران داره؟؟؟ به امید آزادی همجنسه من ….

 15. edvin rad Says:

  salam

 16. 666 Says:

  خدا همه تان را شفا دهد

 17. امید Says:

  درمورداوننظر خواهی که شماره مرتضی رو دادند کسی تماس نگیره باهاتون شوخی کردند

 18. امید Says:

  هم وطن گرامی شماره ای که در ان نام مرتضی وشماره تلفن او ذکرشده توسط فردی
  نادان بوده وان فرد شناسایی شده وتحویل مراجع قضایی شده لذا از شما هموطن عزیز درخواست میشود مزاحم این شماره نشوید با تشکر

 19. amin Says:

  امين جان سلام من پيغام تورا خواندم طالبم نشانييت راايميل كن

 20. بهرروز Says:

  به من يك همجنس باز معرفي كنيد

 21. اميد Says:

  ازمديرسايت مي خواهم اون نظرخواهي كه شماره مرتضي نوشته شده روپاك كنيد

 22. Gongali Says:

  عاشق كير كولمه ام
  مشتي بزن تو دلمه ام

 23. تک تیر انداز Says:

  من این فیلم را دیدم خیلی جالبه من خودم هم مشکل دارم . در داخل خانواده های ایران کمترین حقوق انسانی رعایت نمیشه از دولت چه انتظاری هست خانواده ی خود من ….
  از کسانی که وضعیت ما را درک میکنن ممنون کسانی هم که ندونسته توهین میکنن خدا به راه راست هدایتتون کنه.

 24. گی Says:

  من کونی هستم
  کون باحالی دارم
  کی میخوادش؟
  sex_girl_1010@yahoo.com

 25. neo nazi Says:

  salam man ye javane 18 saleh ba aygahyede neo nazi hastam ino mikham begam ke be hic vajh hamchin chizi nayabayd dar mamlekat ma paziroftrh beseh chera ke ina jameh ro karab mikhunan va tavzone nejadi ma beham mikhureh

 26. neo nazi Says:

  ham jens bazan bayad be makan haye door az tehran beran

 27. مهدي Says:

  آيا ما انسانها برتري بر موجودات ديگر نداريم؟
  آيا ما قدرت فكر كردن و تفكر نداريم؟
  پس چرا بايد كاري كرد كه انسان را از يك حيوان كوچكتر كنه شئن و مقامش را پائين بياره
  تازه با اين كار به ذهن و افكار و بدن خود ضرر جدي ميزنه
  و باعث منقرض شدن نسل ميشود وانسانيت را نابود ميكند
  حال چطور حقوق بشر كه ادعاي دوستي و صلح و مخالفت با منقرض شدن نسل انسانها است خود از كاري كه باعث نابودي انسان است طرفداري ميكنه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
  اميدوارم كمي تفكر وتعقل كردن دراين بحث به مخالفت اسلام پي برد

 28. سعید Says:

  سلام مهدی جان سعی کن تو نظر دادن محتات ودقیق باشی.میخوام بگم که در حجاب اجباری اسلام نکات ریزو ظریفی نهفته که انگار داره داره با گفتن به یه بچه ی کنجکاو میگه جیزه! متاسفانه ما ایرانیا باید بهای سنگینی رو بپردازیم از اینکه پرده ی دخترارو بر خلاف میل طبیعت به زور نگه میداریم وباعث شدیم دخترامون بترشن .بگندن وپسرامون ابرو بر دارن وجلوه گری کنن.دقت کنیم که طبیعت کار خودشو میکنه فقط در این مورد چند نسل اوبی میشن تا بفهمیم که این دختر که باید باجلوه نمایی برتر خودش میتونه ادب وتواضع به جامعه هدیه کنه. البته همجنس گرایی در نتیجه باعث ضعف وعدم شجاعت وروشد میشه. که ما ایرانیارو گریبان گیر خواهد شد. نه عزیزم من فکر میکنم همجنس کرایی یا ارثی یا بیماری ونباید ما باعث آزار این بندگان واقعن بی ازار بشیم. اسلام احادیث نمیتونه به کسی که بیماره یا نیازمند آزار برسونه. ما وضیفه داریم که از خط طبیعت غافل نشیم. مثل کانادای عزیز.. که من آرزو دارم اونجا روشد کنم

 29. سعید Says:

  در ضمن احساس میکنم ذات ایرانی مهربان و نوازش گره یعنی ایرانی با دیدن یه زیبا حتما باید نوازشش کنه واین جدا از سکس میباشد. اما مراسم محرم به دلیل انزوای زن کاملا خشن بی ادبانه و همچنین فقط همجنس ها حضور دارن. که خلاف یه مراسم حقیقی واجتماعی است. یا مراسم از پایه غلط یا باید زن ها ودخترارو بیاریم کنارمون زنجیر بزنن که خنده داره و غیر طبیعی. امیدوارم که همهی ما با شنیدن هر جمله ای اول خلع سلاح بشیم یعنی با تفکر منطقی نه با اعتقادو تعصب نگاه واستفاده کنیم. از منطق خودمون بگیم نه از اماما واشخاص دیگه حتی خدا گفته پیرو هیچکس نباش جز حق فکر کنم طبیعت بزرگترین حق. زیبا شاداب خندان رقصان وبا نشاط وطراوت ونه عذادارو خود زن. یه همجنس گرا هم دنبال دوست.همه کس طالب یارن همه جا خانه ی عشق است

 30. bebeto Says:

  سلام من هم جنس گرا یا هم جنس باز نیستم اما اینو میدونم که شما ها همتون ادم های متشخصی هستین و قابل احترام واینکه از روی دل خوشی هم جنس گرا نشدین بلکه خداشماهارو اینجوری افریده و مثل همه ادمهای دیگه حق دارین که با افتخار از وجودی که دارین صحبت کنید منم همه شما رو دوست دارم در پناه حق باشید دوستان من که هیچ کدومتونو ندیدم اما از ته دل بهتون عشق میورزم

 31. hamjensgara Says:

  SALAM in shomarehaye mane har kasi mikhad konam bezare bavar konid man amade hastam zang bezanid faghat KHAHESH MIKONAM

 32. علی Says:

  خاک بر سر همتون کنند فکر اون دنیا هم کردین من خودم در زمان نوجوانی از این گوها خوردم ولی عین سگ پشیمونم کاش اون زمان بر میگردید و من از این غلطها نمیکردم با همتون هستم فکر اون دنیاتون کنید این دنیا فانیست و همه چه زود و چه دیر میمیرید فکر اون دنیاتون رو کردید که چه جوابی تو محضر خدا باید بدید من خودم نمیدونم چه جوابی باید بدم لعنت برخودم خدایا همه رو از این گناه بزرگ نجات بده

 33. علی Says:

  از همتون میخوام خیلی عاقلانه فکر کنید خودتون فکر میکنید چند سال عمر میکنید ولی هر چه عمر کنید فقط با عملتون درخت گناهتون رو تنومند کردید خودم برایه ریشه کن کردن این درخت تلاش میکنم تبر برداشته بر تن خود میزنم چون خودم دارای همین درخت هستم از خدا میخوام منو یاری کند

 34. باران Says:

  گاهی به اون دنیا فکر میکنم ولی من بودن در کنار همجنس خودم رو دوست دارم… با اونا عشقو احساس میکنم. ..

 35. س Says:

  بدبختید بعد پشیمون میشید

 36. homan Says:

  ایمل بزنید من هستم-از دزفول

 37. homan Says:

  ایمل بزنید من هستم-از دزفول-منتظرم

 38. ارزو Says:

  ghezavat kheili sakhte va man be on marhale naresidam hamishe delam bareye injor adama misokhte chon khodam az nazdik didameshon vali hargez natonestam befahmam chi to deleshone.vali beheshon ehteram mizaram ba inke in chizo nemipasandam

 39. امیر Says:

  هم جنس گرایی یک بیماری روانی است که در تمام کتاب های روانشناسی قبل از سال 90 به آن اشاره شده و مهمترین علت آن تشنج یا دعوای بین پدر و مادر کودک یا نوجوان است. ضمنا اینکه چرا آمریکا و انگلیس از آن حمایت میکنند و تلاش در ترویج آن در کشور های در حال توسعه دارند خیلی مفصل است .

 40. پرهام Says:

  من دنباله يك مرد خوش هيكل و قد بلند فاعل ميگردم از تهران باشه چون من در تهران هستم براي دوستي بالا وپايدار البت گي باشه طرفم نه دوجنس گرا 09355723170 با من تماس بگيريد فاعلها

 41. amiramir Says:

  سلام من هم گی هستم و تمایل به زنانه پوشی دارم براستی زندگی برای ما همانند زندانی بیش نیست واقعا از خدا گله دارم

 42. فسا Says:

  سلام احسان جون منم از فسا هستم بهم ایمیل بزن دوست دارم باهات آشنا بشم

 43. ABZ Says:

  من یه پسر 20 ساله ام ، دو سال پیش از یه

 44. ABZ Says:

  من یه پسرم ، دو سال پیش عاشق یه پسر ناز شدم . اون از من خوشش نمیومد . من یه ساله که اونو نمی بینم ، ولی هنوز هم گاهی وقتا گریه می کنم . نتونستم یه پسر یا دختر جایگزین کنم . یکی از دلایل هم جنس گرایی من اینه که در 4 سالگی بابام رو از دست دادم …

 45. هادی Says:

  خاک بر سر شما
  شما که همه چیز دنیا رو برای لذت حیوانی می خواهید.
  من از خدا پرسیدم که خدایا :
  نهایت سقوط یک انسان از انسانیت کجاست.
  در حالی که من جوابشو میدانم.
  استغفرالله و ربی و اتوبو الیه

 46. baraye iran Says:

  سلام بر تمامی ایرانیان چه در داخل و خارج از ان.
  من هم یک همجنسگرا هستم ولی تا حالا این رو ابراز نکردم بجز یک همکلاسی دوران راهنمایی که تا چند سال پیش باهم رابطه داشتیم ولی اون عوض شد و ازم جدا شد و میگفت بیشتر دوست داره اون حال کنه البته با افراد سن پایین تر و دختر . بگزریم ولی بعد از این که رفت من خیلی تنها شدم ودچار افسردگی از این که دنبال هیچ دوست و همجنس گرای دیگه ای نرفتم.

 47. doost Says:

  سلام من پسری همچنسگرا 28سالمه 58کیلو وزن دنبال یک پسر همچنسگرا و رازدار هستم من در شیراز زندگی میکنم ایمیل بدهید در پارک ولیعصر قرار میگذاریم

 48. حيرت زده Says:

  باعث تاسف خدا همه رو به راه راست هدايت كنه اخه اين دنيا چقد كثيف؟يكي بگه تا چه حديش گناه داره؟

 49. گمنام Says:

  واقعا متاسفم براي همجنس گرايان چون از نظر دين و شرع و عرف اين قضيه پذيرفته نشده است به هر حال من كاري به اسلام و ندارم چون من يك مسيحي ام و از نظر من و طرفداران كاتوليك اين شيوه پذيرفته نشده است و من اين فيلم رو محكوم ميكنم !!!!!!!!!!!!! كساني كه اين گونه اند كمبود جنسي دارند

 50. علیرضا Says:

  هر انسانی باید آزاد زندگی کند و آزادانه تصمیم بگیرد .

 51. کیارش Says:

  اخه ادم های …. شما که هی می گین همجنس گرا بده فلانه انجوره اونجوره … اگه خودت همجنس گرا بودی بهت می گفتم! متاسفانه فقط پای گد نشستی می گی لنگش کن!
  در ضمن همین همجنس گراهایی که نام می برین می گین بدن جامعه رو به فساد می کشن خیلی سالم تر از استریت ها هستن! دیگه خوده من وضعیتیو که دختره دنبال پسرس و بلعکسو تو جامعه شاهدم!
  و از اون دوستانی که فقط مییان اظهار نظر الکی می کننو میرن و هیچی در رابطه با همجنس گرا ها و احساساتشون نمی دونن لطفا حرف نزنن!!

 52. علیرضا Says:

  0

 53. maryam Says:

  salam maryam hastam az shiraz
  kamelan ba in didgah mokhalefam chon in afrad baraye jamee khatar nakan
  ba har kasi k mikhay doost beshi maaloom nist hamjensgara hast ya na
  maaloom nist k ba che didi dare b to negah mikone
  mikhad bokonatet
  rasti ye soal ??????????????????
  hameye ina dojensian
  akhe chitoon kame halo hoolesh bishtare k soraghe yeki mesle khodetoon mirin

 54. ehsan Says:

  salam be hame doostaye golam manam na hamjens bazam na chiz ziadi midoonam azash
  ama yek pishnahad daram doostan aziz ke meil be hamjensgerai darid zahmati bekeshid amal jarahi konid khodetuno rahat konid injoori agar ghiamati ood va shoma eteghad dashtin az rooye khoda vase amal zeshtetoon khejalat zade nabodin
  badam agar in meil dar vojoodetun ersi va bimari jesmi nist pishnahad mikonam yekbar ham ke shode jense mokhalefo emtehan konid ghol midam natije matloob bashe
  ehsan

 55. عرشيا Says:

  ازاينكه خداوند عشق به همجنس رابه من داده خوشحالم و افتخار مي كنم كه يك همجنسگرا هستم علي رغم اينكه در جامعه يك نوع ناهنجاري محسوب مي شود ولي مي توان اين مورد را از جامعه پنهان نگاه داشت آن وقت هست كه اسلام با آن كاري ندارد زيرا ورود به حريم خصوصي افراد طبق قوانين اسلام ممنوع است و جامعه نيز آسيب نمي بيند.پس با تقيه و مخفي نگاه داشتن روابط همجنس بازي هم ميتوان مسلمان بود وهم همجنسگرا. با تشكر

 56. kooni Says:

  salam harki mikhad guruhi koone man bezare ba dustash be man khabar bede be in id gey_boys montazere kiraye koloftetun yhastam

 57. sina Says:

  salam man sina hastam donbal 1 hamjensgera mesl khodam migardam
  montazeram
  doseton daram
  bye

 58. کامبیز Says:

  سلام عاشق یه پسرم باهاش حال کنم و باهام حال کنه و سر به روی شونه هاش بذارم…09121094999

 59. کامبیز Says:

  من عشق می خوام لبای خوشگل می خوام کیر کلفت می خوام لیس بزنم بخورم….

 60. raha Says:

  کمک، ما به جرم همجنسگرا بودن اعدام میشیم نه به جرم همجنسبازی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: